Message34 Özellikleri

Toplu Email Gönderimi Çok Kolay

Farklı bir email marketing deneyimine hazır olun!

Message34, email kampanyalarınızı kolaylıkla yönetebileceğiniz, raporlama servisi sayesinde etkili toplu email gönderme stratejileri geliştirip, müşterilerinizden hızlı ve olumlu geri dönüşler almanızı sağlayabilecek bir Email Marketing platformudur.

Görsel Editör ile Dilediğiniz Tasarımı Yaratın

Görsel editörümüz sayesinde email marketing standartlarına uygun optimizasyon ve dilediğiniz tasarımı yaratabilirsiniz. Üstelik bunun için photoshop yada farklı bir program bilgisine ihtiyacınız yok! Sadece tıklayın ve hayal ettiğiniz efekti uygulayarak tasarımınızı oluşturun.Mailing tasarımının önemi için tıklayın

Kullanıcı Dostu Arayüz

Arayüzümüz kullanıcıların sistemi en etkin ve en verimli şekilde kullanabilmesi üzerine tasarlandı. Basit anlatımlı, Türkçe arayüzümüzü kullanmak o kadar kolay ki bilgisayar kullanma bilgisi çok olmayan biri bile rahatlıkla sistemi yönetebilir. İhtiyacınız olan her an ücretsiz eğitim desteğimizle ve teknolojiye uyumlu güncellemelerimizle yanınızda olacağız.

İleri Tarihli Gönderi Planla

Message34 sistemi ile gönderilerinizi HTML olarak hazırladıktan sonra isterseniz hemen başlatabilir, dilerseniz ileri bir tarihe planlayarak gönderinizin başlamasını istediğiniz gün, saat ve tarihi ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde hem zamandan kazanacaksınız, hemde üyelerinizin en çok açma ve tıklama oranlarına göre kampanyalarınızı ayarlayıp planlayabilirsiniz.

HTML Şablon Oluşturma ve Editleme

Markanıza özel uzman ekibimizin hazırladığı hem göze hitap eden hem de SPAM filtresine takılmayan şablon tasarımları ile email performansınızın (okunma ve tıklanma oranları) artmasını sağlıyoruz. Dilerseniz 2 dakika içinde hızlı ve kolay editör ile Mobil Uyumlu HTML’inizi sürükle bırak ile kendiniz hazırlayın!

Tüm Altyapılar ile API Entegrasyon

Uygulamamızı dilerseniz firmanıza özel sisteminize dilersenizde web arayüzünden entegre ederek kullanabilirsiniz. API desteğimiz sayesinde üçüncü parti uygulamalarla entegre olarak toplu email gönderiminizi hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapıp, raporlama sağlayabiliriz. Alt yapımız o kadar esnek ki bütün sistemlerle entegre çalışmamızı sağlıyor. Tercih sizin!

Email Adreslerini Doğrulama

Email listenize hiç bir eposta göndermeden aktif mi değil mi kontrol etmek ister misiniz? Message34 ile çalışmaya başlayan müşterilerimize ücretsiz sunduğumuz email doğrulama sistemi, uzun süredir gönderi yapmadığınız email listenizi kolaylıkla doğrulayabileceğiniz , gerçekten var olan sadece aktif mail adreslerini belirleyip geçersiz mail adreslerinizi temizleyebileceğiniz bir Message34 uygulamasıdır.Devamı için tıklayın

Basit ve Etkin Email Listesi Yönetimi

Listenizdeki abonelerinize bulundukları yer, cinsiyet, yaş, ilgi alanları gibi farklı özelliklerine göre kişi analizleri yapıp, gruplara ayırabilirsiniz. Böylece, her gruba özel teklifler, fırsatlar, ayrıcalıklar sunup, beklentilere kolaylıkla cevap vererek email gönderinizden daha başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Hem de bu etkin email gönderi yöntemi için, farklı segmentteki kişilere ayrı ayrı listeler oluşturmak yerine sadece segment isimleri tanımlamanız yeterli.

Hatalı ve Geçersiz Adres Temizleme

Message34 listenizdeki hatalı ve geçersiz adresleri otomatik olarak temizler. Temizlenmiş bir listeye toplu mail yapmak ulaşılabilirlik, açılma ve tıklanma oranlarınızda size daha gerçekçi sonuçlar verip, gönderi başarınızı artırır. Ayrıca mailinizin spam olarak işaretlenmesini engeller. Ayrıca “hızlı email listesi aktarımı” ile birlikte milyonlarca datanızı sistemimize tekilleştirilmiş ve hatalı adreslerden ayrıştırılmış bir şekilde 1 dakika içinde aktarabilirsiniz.

Kişiye Özel Gönderim ve Anket Oluşturma

Kişiye özel toplu mail gönderme özelliğimiz sayesinde, pazarlama aktivitelerinizin hedeflediğiniz kitleye direkt ulaşmasını ve müşteri bağlılığı kazanmanızı sağlıyoruz. İzinli pazarlama ve kişiye özel gönderimle kampanyalarınızdan en verimli sonucu almanızı hedefliyoruz. Ayrıca üyelerinize özel soru cevaplar hazırlayarak anket yönetimi gerçekleştirebilir. Dilerseniz çoktan seçmeli dilerseniz seçmeli sorular ile hedef kitlenizin algı yönetimini öğrenebilir anket sonuçlarına göre ilgi alanlarına özel email kampanyaları düzenleyebilirsiniz.

Raporlama ve Detaylı Üye Analizi

Email gönderiminizin başarısını bir çok kritere göre ölçümleyebilmenizi sağlıyoruz. Tıklanma raporu, günlere ve saatlere göre mail okunma oranları, domain bazında ileti raporları (ISP’lerde hotmail, yahoo, gmail, mynet v.b), ulaşan, ulaşmayan üyeler (hard bounce ve soft bounce ayrım raporları) lokasyon bazlı açılma analizleri ve gönderinizi spam olarak işaretlemiş kişilerin raporları gibi detaylı raporlamalarımızla email kampanya sonuçlarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Tüm bu raporları karşılaştırıp, rapordaki sonuçlara göre hedef ve grup yaratabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız doğrultusunda vereceğiniz kriterlere göre rapor oluşturuyoruz.

En kolay ve en güçlü eposta pazarlamaya başlamaya hazır mısın?

  • 100+ Hazır Mailing Tasarımı
  • 7/24 Destek Ekibi
  • Uzmanlarla Birlikte Raporlama
  • Kolay Liste Yönetimi
  • Return Path Danışmanlığı
  • İYS Entegrasyonu
paper-plane